t

Benebone Zaggler

BENEBONE

  • $11.99
    Unit price per 



In life, the chase can be half the fun. The Zaggler likes to roll around and play chase. It’s constantly on the move!
  • Real ingredients and real flavor - made with super-strong nylon and 100% bacon for irresistible flavor and scent
  • Made in the USA