CHEW TOY WITH APPLE

CHEW TOY WITH APPLE

  • $3.99
    Unit price per 


  • Two tasty all-natural treats in one: apple and wood
  • Rabbits love to roll this toy around while they nibble the apple
  • No dyes or preservatives